Seminarid

ByteLife & Fortinet, ühtsuses peitub turvalisus

Üha enam ettevõtteid võtavad kasutusele pilveteenuseid ning digitaliseerivad oma tooteid ja protsesse, samas kahjuks jäetakse adekvaatne turvalisus tahaplaanile. Tänapäeva ettevõtetes ei kasutata enam ainult ühte pilveteenust, vaid üldjuhul on neid mitu.
73% ettevõtetest plaanib, et suurem osa nende rakendused on 2020. aastaks pilvepõhised (SaaS)

Mitme erineva pilveteenuse turvamine on teema mis on täna väga aktuaalne, kuid millest räägitakse vähe. Fortinet Fabric Connector aitab siduda kolmandate osapoolte platvormid nagu näiteks Amazon Web Services (AWS) ja Microsoft Azure avaliku pilve jaoks ning VMware NSX ja Cisco ACI software-definedvõrgunduse.

Suured pilvepakkujad (nagu AWS ja Azure) tagavad turvalisuse oma serveritele ja keskkonnale, kuid klient vastutab selle eest mida ta sinna pilve paneb. Veebirakendused on häkkeritele atraktiivsed sihtmärgid, mis nõuavad internetiühendust e-kaubanduse ning äri jaoks.

Kombinatsioon ärikasvust, töövoogude migreerimisest mitmetesse pilvedesse ja küberrünnakute suurenemisest muudab organisatsioonide jaoks keeruliseks säilitada kindlat turvalisuse arhitektuuri, mis rakendab tõhusalt ühtset turvapoliitikat kõigis võrgukeskkondades. Ühtse juurdepääsu kontrolliga lamevõrkude ühendamine muudab selle probleemi veelgi keerulisemaks, lihtsustades küberkurjategijate võrku sisenemist. Kui nad on sees, on nad osa usaldusväärsest tsoonist, mis võimaldab neil kiiresti ärikriitilisi ohtusid levitada. Neid küberkurjategijaid on väga raske tuvastada ning ühtlasi ka piirata nende liikumist sügavamasse võrku, mille tulemuseks on järjest suurenevad riskid.

Ajal mil olemasolevad julgeolekustrateegiad ei suuda sammu pidada keerulise turvamaastikuga, otsivad organisatsioonid adaptiivset ja ennetavat kaitset, mis takistab ohtude levikut kogu võrgus. Üheks selliseks on Intent-Based Segmentation, mille abil saavutavad organisatsioonid turvalisuse, segmenteerides IT-süsteemid vastavalt ärinõuetele, kasutades selleks mitmeid erinevaid turvalisuse jõustamise reegleid. Kohanduv kaitse saavutatakse rakendades granulaarset juurdepääsu kontrolli, mis põhineb erinevatel usaldustasemetel ja kõrgtasemel turvameetmetel.

Päevakava

14:00 - 14:30 – Registreerimine ja lõuna

14:30 - 14:50 – “Introduction to threat landscape” (Kalev Kuusik, ByteLife)

14:50 - 15:15 – “Ühendatud jõud” (Janek Gridin, ByteLife & Robertas Vingrys, Fortinet)

15:15 - 15:30 – Kohvipaus

15:30 - 16:10 – “Cloud, Fabric & Intent-Based segmentation” (Fortinet)

16:10 - 16:30 – Meie kogemus ja Tänusõnad (Maiko Taelma, ByteLife & Janek Gridin, ByteLife)

16:30 – 17:00 – Küsimused & vastused, avatud diskussioon ning suupisted

 

Osalemine tasuta ning soovitatav ettevõtete juhatuse liikmele, finants / riski / turva juhi või vastutavale isikule!

Kohtade arv piiratud!

Kui saabute autoga ning soovite tasuta parkida, siis peab parkima Go Shnelli Hotelli kõrval asuvasse parklasse (veduriga parkla) ja registreerima oma parkimise hotelli vastuvõtus. 
Seminariruumi sissepääs Balti Jaama Selveri uksest, kohe trepist üles teisele korrusele (seminariruumi suunaviidad juhatavad).

Seminar on läbi.



Balti Jaama seminariruum