Partnerid meist

 • ByteLife on kui sild, mis ühendab kahte pilve: esimene pilv koosneb klientide vajadustest ja teine pilv lahendustest nende soovide rahuldamiseks. Kvalifitseeritud ja kogenud eksperdid ja arhitektid, energilised ja motiveeritud müügiinimesed ning selge visiooni ja strateegiaga juhtkond – kooslus, mis loob oskuse viia ellu seatud lubadusi. Viimastel aastatel on ByteLife kasvanud üheks parimaks Cisco andmekeskuse edendajateks piirkonnas. Ma soovin teile palju edu ja põhjuseid tähistada meie ühiseid saavutusi!

  Eduards Tutarasvili Cisco
 • ByteLife – meie pikaajaline partner, kelle kätte usaldame kõige keerukamad ülesanded. Hindame nende professionaalsust, tulemuslikku kommunikatsiooni- ja ajaplaneerimise oskust. ByteLife on meiega koos viinud läbi mitmeid suuri projekte, mis on seotud andmesalvestussüsteemide uuendamise ja virtuaalse infrastruktuuri juurutamisega. Iga elluviidud lahendus oli väga kvaliteetne ja teostus professionaalne.

  Jurijs Dorofejevs ABLV Bank
 • ByteLife on partner, kes seab konkurentidele kõrged tingimused. See energia ja suhtumine, millega tööd tehakse, muudab kogu koostöö väga mõnusaks. Tänu sellele sujuvad asjad hästi ja kiiresti.

  Karl-Henrik Peterson Danske
 • ByteLife on oma ettevõtte nime vääriline. Oma eelmises töökohas Swedbankis andsid nad endast maksimumi uute tehniliste lahenduste väljatöötamisel. Üks bait sisaldab endas 8 bitti ja ühes gigabaitis on 1025 megabaiti, mis tähendab vaid üht – ByteLife’i kvaliteetsed lahendused laienevad valguskiirusel.

  Aivo Adamson Swedbank
 • Eriti keskendunud müügimeeskond, kes on alati üks samm teistest ees. Neil on oskus näha järgmisi "suuri asju" andmekeskuste vallas.

  Lauri Makke Cisco
 • ByteLife’i pürgimus ja pühendumus osaleda Eesti Kaitseväe edasiarengus tegi võimalikuks viia ellu maailma tipptasemel küberkaitse harjutusi ja teostada projekte, mis on olulisel kohal Eesti Kaitseväe kommunikatsioonisüsteemides. Ma loodan, et meie koostöö jätkub sama edukalt ka eelseisvatel aastatel.

  Peeter Hallika Kaitseministeerium