Blog

X-IO – 100%-line jõudlus isegi 100% mahu täitumisel

Julge väide, kuid just selle lubaduse on andmemassiivide maailmas vähem tuntud tootja – X-IO – oma lahendusi disainides ja ehitades edukalt eesmärgiks võtnud. X-IO nägemus on, et andmemassiiv peab pakkuma suurt jõudlust, pretsedenditut töökindlust ja seda kõike mõistliku hinna eest.

X-IO on välja kasvanud Seagate Advanced Storage Group’ist, kus võeti eesmärgiks välja töötada „post-SAN“ kõrgelt skaleeruv andmemassiiv, mis ei teeks järeleandmisi jõudluses ega töökindluses. Uus ISE (Intelligent Storage Element) andmemassiivide perekond just seda pakub.

Sellega X-IO julgete lubaduste osa ei piirdu. ISE väljatöötamisel on mõeldud ka seadmete töökindluse tõstmise peale. ISE andmemassiivid parandavad ning taastavad rikki läinud meediat, selle asemel et vajaksid meedia väljavahetamist. Kasutusel on erinevad meedia eluea pikendamise ja parandamise patenteeritud tehnoloogiad, et minimeerida vajadust füüsiliselt seadet hooldada tema eluea jooksul – seda kõike jõudluses järeleandmisi tegemata.

Kuidas ISE seda kõike saavutab? ISE arhitektuur on disainitud pakkuma 2 kuni 10 korda paremat jõudlust kui alternatiivsed lahendused ning seda kõike madalamate omamiskuludega seadme viieks kuni seitsmeks eluaastaks. Et pakkuda sellist skaleeruvust ja jõudlust on keskendutud just riistvara ja tarkvara harmoonilisele koostööle.

  • 100%-line jõudlus isegi 100% mahu täitumisel – sõltumata sellest, kas andmemassiiv on 1%, 50% või 100% kasutusel, ei tee X-IO ISE platvorm järeleandmisi jõudluses
  • 2 kuni 4 korda rohkem kiirust igast kõvakettast – ISE patenteeritud tehnoloogiad võimaldavad igast kõvakettast võtta teoreetilise maksimumi ning läbi selle pakkuda väga head jõudlust oma hinnaklassis
  • Puudub vajadus andmemassiivi eluaja jooksul meediat vahetada

Rohkem infot X-IO kohta saad lugeda siit.