Blog

Konverentsi esinejad ja tähtis info!

ByteLife'i poolt korraldatud kõrgetasemelise küberturvalisuse konverentsi "Redefining IT Security" esinejate nimekiri on tänaseks päevaks paigas. Meil on hea meel tõdeda, et oleme osalejate jaoks kokku saanud IT turvalisuse teemadel ühiskonnas laia kõlapinda omava esinejate nimekirja, mis viimaste aastate sündmuste valguses aitab kõnekalt ilmestada küberturvalisuse temaatika esiletõusu.

Päev algab BHC Laboratory juhatuse liikme Lauri Almanni poolt modereeritud paneeldiskussiooniga teemal "Ebaturvalisest maailmast veelgi ebaturvalisemasse maailma", kus arutletakse laiemalt julgeolekust riigi- ja erasektori vaatenurgast lähtuvalt. Paneelis osalevad: Hannes Kont (Siseministeeriumi asekantsler), Riigikogu liikmed Jürgen Ligi ja Marko Mihkelson ning NATO Cooperative Cyber Defence Centre of Excellence direktor Sven Sakkov.

Päev jätkub käsikäes praktiliste esitluste, demode ja külalisesinejate ettekannetega:

  • Küberõppustele pühendatud plokis tuleb meile rääkima Aare Reintam, NATO CCDCOE Cyber Defence Exercise Manager
  • Küberhügieeni parandamisele pühendatud plokis jagab oma kogemusi Eesti Kaitsetööstuse Liidu juht Ingvar Pärnamäe
  • Kahes järgnevas plokis, kus keskendume enda ja süsteemide testimisele ning aktiivsele kaitsele, on külalisesineja advokaadibüroo Magnusson advokaat Sille Lehtsaar, kes räägib täpsemalt Euroopa Liidu andmekaitsereformist ning sellest, kuidas see meid kõiki mõjutab

Konverentsi keynote ettekande teeb Riigi Infosüsteemi Ameti direktor Taimar Peterkop.

Oluline info osalejatele:

 

Kohtumiseni juba pooleteise nädala pärast.