Blog

ByteLife täiendas ridasid Thycotic toodetega

ByteLife ja Thycotic on alustanud koostööd, kuna me mõlemad saame aru, et hea turvalisuse üheks aluseks on paroolid ja lõppseadmed ning nende kaitsmine. ByteLife ei leppinud vähemaga, kui kõrgeima taseme partnerstaatusega Thycoticu's - Certified. Peame oluliseks, et tunneme ja teame tooteid/teenuseid, mida oma kliendile pakume.

Thycotic nimi samastub IT teadlikule inimesele turvalise ja töökindla paroolihaldustarkvarana. Traditsiooniliset PAM (Privileged Account Management) lahendusest on mindud palju kaugemale – tööriista saab kasutada hüppelauana süsteemidesse, teadmata ise konkreetseid paroole. Nii jääb ära vajadus paroole teada ning tekib lihtsam võimalus administraatorite auditeerimiseks, kasvõi sessiooni lindistamise abil. Paroole on süsteem võimeline ise muutma regulaarselt, kontrollides ise kas süsteemsed kontod jäid tööle. Turvakonteineri sisemuses saab lisaks kredentsiaalide salvestada ka muid saladusi – võtmeid, dokumente jne. Turvalisust saab suurendada priviligeeritud kontode analüütika tarkvaraga, mille eesmärgiks on jälgida kontode kasutamist ning AI abiga teha selgeks, millal tekivad probleemid, kredentsiaalide kuritarvitamine või rünne. 

Bytelife üheks lisaväärtuseks on klientide turvateadlikuse tõstmine ning selle alane abi pakkumine. Kuna Thycotic hinnatud tooted sobivad igale turvateadlikule kliendile, seetõttu on Thycoticu esindamine meie jaoks loogiline. Thycotic'ul on juba mitu klienti Eestis ja ByteLife täna on mitmes kliendis test-lahendustega lõpusirgel ning toodetest räägitakse ainult ülivõrdes. Samas Thycoticul on juba üle 10 000 kliendi üle maailma.

Kui otsid turvalist kohta, kus oma kredentsiaale hoida, tahad ülevaadet kontode õigustest, kontodega tehtavatest tegevustest, siis on Thycotic ainuõige töörist sinule!

Kui oled IT- või turvajuht või sinu igapäevaseks tööks on ISKE nõuetest kinni pidada ja audiitoritele aru anda, siis Thycotic auditeerimise funktsionaalsus teeb töö kõvasti lihtsamaks.

 

Thycotic peamised tooted:

Secret Server – paroolihaldustarkvara IT professionaalidele.

Password Reset Server - iseteenindus "portaal" paroolide taastamiseks (iga suurusega ettevõttele).

Lisaks on võimalik tooteid tasuta proovida: https://thycotic.com/buy-try/

 

Aitame nii nõu kui jõuga, et teie ettevõtte muuta turvalisemaks. 

Võta ühendust sales@bytelife.com lepime kokku kohtumise, mille tulemusel võimalik väljaselgitada just teie ettevõttele sobilik lahendus.