Blog

Äriklassi võrgulahendused pilvest

Cisco Meraki on välja töötanud tänapäeva ärile vajalikud terviklahendused ning kõige selle haldus käib lihtsalt ja turvaliselt pilvest.

Lahendustena on pakkuda nii traadita võrgu tugijaamad, LAN ja WAN/tulemüüri seadmed kui ka mobiilsete seadmete haldus. Meraki haldusliides võimaldab hallata, seadistada ja jälgida oma Meraki seadmeid lihtsalt ja mugavalt ühe liidese kaudu. Lahendust on lihtne paigalda, hallata ning laiendada.

Kuigi lahendus on lihtne, siis võimalused on tipp-klassist:

  • Võrgust süviti ülevaade: layer 7 tasemel vaade ja haldus – võimalik näha, kes ja kuidas võrku kasutab.
  • Live veatuvastus: võrgukaabli testimine, sündmuste logid, reaalajas liikluse vaatamine.
  • Kuulikindel turvalisus: 6 keerukat seadet ühes, kuid lihtsa haldusega ruuter, tulemüür, site-to-site VPN, sisufilter, koormusjaotur ja WAN kiirendi.
  • Kõrgtasemel kohandumine: automaatne optimeerimine ja jõudluse jagamine, ka kõige suurema koormuse all.
  • Asukohapõhine analüütika: CMX asukohapõhine analüütika pakub põhjalikku infot ja statistikat, mille abil on võimalik tagada lõppkasutajale paremat töökindlust.
  • Seadmete haldus: ainus ühtne lahendus, mis pakub ka mobiilsete seadmete haldust.

Kindluse tagamiseks on Meraki pilvelahendus paigaldatud kõrgelt hinnatud ja sertifitseeritud andmekeskustesse Euroopas ja üle maailma, tagades 99,99% töökindluse. Kui peaks juhtuma, et ühendus pilvega on katkenud, siis toimivad Meraki seadmed edasi (ei vaja toimimiseks pilvega ühendust).

Kas olete mõtlemas oma võrgu uuendamise peale mõnes eelpool mainitud valdkonnas? Sooviksite, et see oleks võimalikult valutu ja lihtne, kuid samas turvaline ja kindel? Sellisel juhul on Cisco Meraki teie jaoks arvestatav valik.

Kõige lihtsam variant Cisco Meraki toodete proovimiseks (traadita või traadiga võrk, tulemüürid, seadmete haldus) on neid testida oma keskkonnas ning seda täiesti tasuta. Seadmed saadetakse sulle kontorisse ning vajadusel pakutakse abi seadistamisel.

Tellimine käib lihtsalt: http://meraki.cisco.com/

Me oleme täiesti kindlad, et jääte tulemustega rahule :)