Blog

AITAB JAMAST! Viime IT uuele tasemele lihtsustatud infrastruktuuri ja madalamate kuludega

Avasta enda jaoks Nutanix – säästa aega, raha ja ressurssi

Traditsioonilises IT infrastruktuuris on kolmeks peamiseks komponendiks serverid, kettasüsteem ja varundus. Kõige selle haldus on keerukas, rääkimata kõrgest hinnast. Täna on aga võimalik pakkuda lahendust, mis ei maksa tervet varandust, on töökindel ning vajab vähem hoolt. Sellise lahenduse nimi on Nutanix.

Nutanix Discovery Kit’i hinnad algavad 17 990 eurost või vaid 360 euro suurusest kuumaksest*

Nutanix lihtsustab andmekeskuse arhitektuuri integreerides serveri ja kettaüsteemi ressursid ühte seadmesse vähendades seeläbi ka elektri-, jahutuse- ja ruumikulu. Nutanixi abil saab kogu andmekeskuse panna püsti vähem kui tunniga ning see on laiendatav ühest x86 serveril põhinevast lahendusest kuni suurte klastriteni. Igas Nutanixi node‘is on võimalik jooksutada erinevaid hypervisor’eid nagu VMware vSphere, KVM või Microsoft Hyper-V.

 

Nutanixi tehnoloogia võimaldab ettevõtetel kasvatada ja laiendada oma andmekeskusi muretsemata andmesalvestusfunktsioonide, arvutite ja võrkude pärast. Nutanixi eelisteks on:

 

  • Kiire kasutuselevõtt – paigaldusele kulub alla tunni
  • Katkestusteta töövoogude käitamine
  • Ennustatav, lineaarne laiendatavus
  • Väiksemad kulud andmekeskuses ning lihtsam haldamine
  • Enterprise taseme kettasüsteemi võimalused

Kui soovid saada täpsemat infot või pakkumist, siis võta meiega ühendust – Peter Leinberg (peter.leinberg@bytelife.com, telefon 50 90 440).

Samuti oled oodatud osalema meie Lihtsam Andmekeskus, Lihtsam Elu seminaril 15.september 2015, milleks palume registreerida SIIN!

*360€/kuus on Nutanix Discovery Kit’i promotion hind NX-1320 DISCOVERY-KIT- EMEA kohta. Hind on arvutatud 5-aastase liisinguga. Hinnale lisandub käibemaks.

Discovery Kit sisaldab:

  • 3 x Intel 6-core Xeon E5-2620v2 processor, 600GB SSD; 6TB HDD Capacity with Foundation – Hypervisor Agnostic Installer
  • Controller VM, Prism Management and Starter License Entitlement