Blogi

Mikrosegmenteerimine ja VMware NSX

Kui oled ehitamas üles oma organisatsioonis uut IT turvalisuse poliitikat, kohendamas olemasolevat või automatiseerid protsesse, siis soovitame kindlasti lugeda edasi. Nimelt, pikaaegse VMware partnerina, on meil hea meel tutvustada ühte uuemat lähenemist ja paremat lahendust antud valdkonnas.

VAATA

ByteLife täiendas ridasid Thycotic toodetega

ByteLife ja Thycotic on alustanud koostööd, kuna me mõlemad saame aru, et hea turvalisuse üheks aluseks on paroolid ja lõppseadmed ning nende kaitsmine. ByteLife ei leppinud vähemaga, kui kõrgeima taseme partnerstaatusega Thycoticu's. Peame oluliseks, et tunneme ja teame tooteid/teenuseid, mida oma kliendile pakume.

VAATA

ByteLife sai auhinnatud

ByteLife Solutions võitis DellEMC (Baltikumi) tähendusrikka tunnustuse - IT Trasformation Partner of the Year.

VAATA

Pressiteade: ByteLife ja H2R liitusid ühtseks meeskonnaks

Täna ühinesid ühtseks tugevaks meeskonnaks kaks Eesti IT ettevõtet – ByteLife Solutions ja H2R Solutions, et pakkuda oma klientidele järjest innovaatilisemaid ning turvalisemaid IT infrastruktuuri lahendusi.

VAATA

Pressiteade: Tallinnas toimus kõrgetasemeline küberturvalisusele pühendatud konverents

Teisipäeval, 24.jaanuaril 2017, toimunud küberturvalisusele pühendatud konverents “Redefining IT Security” tõi Vabale Lavale kokku üle 200 IT valdkonna otsustaja.

VAATA

Konverentsi esinejad ja tähtis info!

ByteLife'i poolt korraldatud kõrgetasemelise küberturvalisuse konverentsi "Redefining IT Security" esinejate nimekiri on tänaseks päevaks paigas. Meil on hea meel tõdeda, et oleme osalejate jaoks kokku saanud IT turvalisuse teemadel ühiskonnas laia kõlapinda omava esinejate nimekirja, mis viimaste aastate sündmuste valguses aitab kõnekalt ilmestada küberturvalisuse temaatika esiletõusu.

VAATA

IT-turvalisus puhtalt lehelt

Maailm me ümber on täis igasuguseid ohtusid. Mõned neist on lihtsamini hoomatavamad, mõnede puhul läheb vaja spetsiifilisemat oskust. Tänapäeval on ettevõtete jaoks üheks selliseks valdkonnaks kindlasti infotehnoloogia. Me elame ajastul, kus erinevad küberründed on võimelised halvama mitte ainult üksikuid inimesi või asutusi, vaid omavad potentsiaali “lülitada välja” terveid linnu, riike ja regioone. 

VAATA

Mis on hyper-converged infrastruktuur ehk HCI

Tehes sotsiaalmeedias postitusi HCI infrastruktuuri ehitamise teemadel sain rikkalikku vastukaja, millest kumas läbi, et väga paljud IT inimesed polegi selle teemaga veel üldse kokku puutunud. Seetõttu sain mitmeid küsimusi stiilis, et misasi see HCI üldse on. Otsustasin kiirelt kokku panna lühikese populaarteadusliku ülevaate hyper-converged infrastruktuuri olemusest. Eesti keeles sellest väga palju ei räägita, ehk on kellelegi abiks.

 

VAATA

Kuidas ma koju HCI-klastrit ehitama hakkasin - II osa

Jätkulugu sellest kuidas ma omale kodukootud HCI lahendust ehitama hakkasin.

VAATA

Äripäeva iga-aastane IT Top, kus ByteLife saavutas läbi aegade parima - kümnenda koha!

Millised on tänavu ByteLife'i suurimad kordaminekud, kõige olulisemad uued ärisuunad jne. Küsimustele vastab ettevõtte tegevjuht Kristjan Põldre.

VAATA